Hakkımızda

7 Şubat 2018 tarihinde Level türü bir sunucudan PvP türü bir sunucuya geçiş yapan Rota UO, rotasını ciddi bir şekilde değiştirerek, hem oyuncuların isteklerine kulak kabarttı hem de “derin çeşitlilik” ilkesiyle ilerleyerek kendisini sizlere takdim etti. Bu bağlamda Rota PvP, kendi içerisinde sadece oyuncuların birbirleriyle kapışmasını değil aynı zamanda başka tarz oyuncuların da oyun tarzını göz önünde bulundurarak; eğlence, emek, ticaret ve şans gibi diğer ilgi çekici faktörleri sistemine entegre etti.

Ultima Online denilen evrenin tek bir rotasının olmadığını biliyoruz. Buradan hareketle biz, Rota PvP olarak, kendimizi daima geliştirmeyi arzulayacağız ve istikrarımızı daima sürdürmeye çalışacağız. Bizler için daha önemli olan ilke ise verimlilik ilkesidir. Verimliliğimizi en üst seviyede tutma konusunda baş koyduğumuz bu yolda, dava arkadaşlarımız, yoldaşlarımız ve olmazsa olmazımız, siz değerli oyuncularsınız.

Bütün bu değerleri göz önünde bulundurarak, biz sizler için yola çıktık ve limanda bekleyen gemiye bindik. Dümeni size emanet ettik. Şimdi, Rota sizin elinizde. Elliden fazla sistemiyle, özgün etkinlikleriyle, hiçbir sunucuda olmayan gazetecilik aktivitesi ile, oyuncularına gözbebeği olarak bakan yönetimi ile var olan pesimist dünyayı değiştirmeye sizde var mısınız ?

 

Rota Uo Yönetim